Topselvi çekici

Acilen yardıma mı ihtiyacınız var? Yolda mı kaldınız? Kaza mı yaptınız? Akünüz veya yakıtınız mı bitti? Topselvi çekici ile anında iletişim kurun ve sizi kaldığınız yerden kurtaralım.

Sürekli yenilikleri takip eden, gelişimci ve değişimi ilke edinmiş kurumsal şirket yapımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Topselvi çekici sektöründe öncü hizmet veren güvenilir bir firmayız. Ağırlıklı olarak şehir içi ve şehirlerarası Topselvi oto kurtarma alanında otomotiv sektöründe boy göstermekteyiz. Bu hizmetlerin yanı sıra yurtdışı araç sevkiyatı ve yurtdışı araç çekiciliği hizmeti de bünyemizde mevcuttur.

Filomuzdaki araçların tamamı son sistem teknoloji ile donatılmış olup yılın 365 günü 24 saat kartal oto çekici  hizmeti vermekteyiz. Müşteriler tarafından alınan çağrıların hemen hepsine olabildiğince hızlı cevap verip, mağduriyetinizi neredeyse sıfıra indiriyoruz. Topselvi oto kurtarıcı hizmetimizde görevimiz siz müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vererek, ekip arkadaşlarımızın çalışma azmi ve dürüstlüğü ile şeffaflık ilkesinden vazgeçmemektir.

Topselvi Çekici hızlı telefonu

Arızalanmış veya yolda kalmış araçlarınıza anında müdahale yapabiliriz. Kazalı araçları en hızlı şekilde alanında en uzman ustalara garantili şekilde yönlendirebiliriz. Akünüz bittiyse eğer, yerinde akü takarak aracınızın çalışmasını sağlayabiliriz. Yakıtı biten araçlara olduğunuz yere gelip yakıt ikmali gerçekleştirip yola devam etmenizi sağlayabiliriz. Nerede olursanız olun yardımınıza kurumsal kimliğimiz ile koşuyoruz. 7/24 hizmetimizle istediğiniz zaman istediğiniz saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta ufak araç arızalarınızda bile, örneğin lastik patlaması gibi, yerinde müdahale edebiliriz. Aracınız bir arıza ya da kaza sonucu hareket etmez hale geldiğinde ilk yapmanız gereken topselvi çekici ile iletişime geçmektir. Araba çekiciler hangi sebeple olursa olsun, eğer aracınızın hareket etme yeteneği kaybolmuşsa işlemin yapılabilmesi için aracınızı çeker ve sizin için en önemli adımı atmış olur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir